Firmy Google i Nestle podjęły współpracę aby zmienić nazwę batonika KitKat.

To prawda. Gigant z Mountain View oraz znana firma produkująca słodycze – Nestle, podjęli współpracę aby zmienić nazwę popularnego batonika KitKat. Jeżeli im się to uda to na terenie Irlandii i Zjednoczonego Królestwa zostanie wydana specjalna seria batoników KitKat o nazwie… YouTube Break. Ma to upamiętnić współpracę obu firm przed wydaniem Android 4.4, który zamiast Key Lime Pie swoją nazwę otrzymał po batoniku.

Dodatkowo dokładnie w tym czasie YouTube obchodzić będzie swoje dziesięciolecie, a KitKat osiemdziesięciolecie. Jest to niezły sposób na upamiętnienie istnienia obu marek, ale co tak w zasadzie łączy dwie drastycznie różniące się od siebie produkty?

It’s great to see KitKat consumers are huge fans of YouTube and, along with our 1 billion users, regard YouTube as a favourite source of entertainment. With half of YouTube views now on mobile devices, ‘YouTube my break’ is a fun way for more people to interact on the channel and enjoy the best videos available. With up to 300 hours of video content uploaded to YouTube every minute, the top trending videos are likely to be changing all the time, making each new search as exciting as the last.

Wspaniale jest zobaczyć to, że konsumenci batonika KitKat są wielkimi fanami YouTube’a, i wraz z naszym miliardem użytkowników, uważają YouTube za ulubione źródło rozrywki. Wraz z połową wyświetleń filmów na YouTube, które pochodzą z urządzeń mobilnych, „YouTube my break” to świetny sposób dla większej ilości osób na interakcję na kanale oraz na cieszenie się z najlepszych dostępnych filmów. Z prawie 300 godzinami filmów udostępnianych na YouTube co minutę, popularne filmy mogą się zmieniać cały czas, dzięki czemu każde kolejne wyszukiwanie będzie tak samo ekscytujące jak poprzednie.

Dodatkowo, jeżeli na YouTube wyszukacie frazę „YouTube my break” to serwis przedstawi wam cztery najpopularniejsze filmy dnia, a także reklamę KitKata 😉

Skomentuj ten post

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.