‚Karczemna Bójka’ zawita w Hearthstonie już w tym miesiącu!

Jeżeli graliście już we wszystkie tryby w Hearthstonie to możecie być lekko znużeni brakiem żadnych nowości. Na szczęście właśnie dla takich osób, Blizzard przygotował nowy tryb do tej popularnej sieciowej karcianki, który zwie się ‚Karczemna Bójka’,  Zostanie on wprowadzony jeszcze w tym miesiącu.

Karczemna Bójka to tryb, który z pozoru wygląda jak zwykły pojedynek. Haczykiem jednak jest to, że w grze biorą udział także modyfikatory, które są zmieniane co tydzień. Dla przykładu może to być już predefiniowana talia kart czy specjalne bonusy bohaterów. Należy dodać, że tryb ten będzie darmowy, w przeciwieństwie do areny czy przygody.

Wejście do tawerny równoznaczne jest z posiadaniem bohatera na 20 lvl – w innym wypadku użytkownik nie będzie dopuszczony do wzięcia udziału w pojedynku.

Dodatkowo, Blizzard przygotowuje także kilka uprawnień do ‚Mojej Kolekcji’, które umożliwią na przypisanie konkretnego wzoru odwrotu kart do danej talii. W najbliższej przyszłości pojawią się także skórki do bohaterów, w ramach których zmieniana będzie m.in. animacje, emotki czy sam wygląd.

Jak Wam się podoba ta aktualizacja?

Źródła zdjęć
androidauthority
Reklamy

Skomentuj ten post

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.