Aktualizacja klawiatury Google pozwala na zmianę motywów.

theme-google-keyboard-your-galaxy-s4-look-like-iphone-1280x600
wonderhowto

Klawiatura Google w testowej wersji Androida N od początku zawierała inne funkcje niż ta wersja, którą znaleźć można w sklepie Google Play. Najciekawszą z nich była możliwość wyboru motywów – użytkownik mógł zaznaczyć swój ulubiony styl, a klawiatura automatycznie się do niego dostosowywała. Dzisiaj ta świetna funkcja pojawiła się w aktualizacji aplikacji w sklepie i powoli jest dystrybuowana na telefonu użytkowników. Funkcje zegara znanego z Androida N również pojawiły się w uaktualnieniu Zegara Google.

google-keyboard-themes
bgr

Najnowsza wersja klawiatury Google (5.1) nie zawiera niczego nowego oprócz obsługi motywów. Użytkownik do swojej dyspozycji otrzymuje narzędzie do obsługi stylów – pozwala ono na wybór jednego spośród wielu dostępnych kolorów, a nawet na ustawienie zdjęcia jako tła! Możliwy jest także wybór opcji, która wyłączy obramowanie przycisków.

Aktualizacja Zegara Google o numerze 4.5.1 dodaje kilka ciekawych funkcji. Przede wszystkim jest to wsparcie dla Androida Nougat, gdyż jego premiera zbliża się z dnia na dzień. Kolejną interesującą zmianą jest obsługa trybu wielu okien oraz wsparcie dla „direct boot” – funkcja ta umożliwia włączenie alarmu nawet wtedy, gdy telefon nie zakończył procesu uruchamiania się.

Aktualizacja jest już dostępna w Polsce i możecie pobrać ją przez Google Play. Przyciski poniżej przekierują was do sklepu.

Źródło: androidauthority

buttonbutton (1)

5 myśli na temat “Aktualizacja klawiatury Google pozwala na zmianę motywów.

    1. Jest to dość popularny problem – proszę pobrać na swój telefon aplikację Zdjęcia Google, a następnie wybrać obrazek, który ma służyć jako tło klawiatury przez aplikację Zdjęcia. Po tej operacji wszystko powinno działać prawidłowo.

      Polubienie

  1. To co poleciles zrobić pomogło i moge już mieć swoje zdjęcia na klawiaturze. Bardzo lubię te klawiaturę google, bardziej niż swiftKey ale trochę brakuje mi w niej klawiatury numerycznej tzn jest tylko qwerty. miałam tę numeryczna kiedyś w starym telefonie i do tego t9 i tak się fajnie, szybko pisało.. Łatwiej można było wcelować w literki bo siła rzeczy klawiszy było mniej 😉

    Polubienie

Skomentuj ten post

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.