Google wymienia najlepsze gry Indie 2016 i zaprasza na festiwal.

pobrane

Google znane jest z tego, że aktywnie wspiera deweloperów gier i aplikacji, szczególnie tych niezależnych. Z tego powodu co jakiś czas organizowane są festiwale, na których korporacja prezentuje najlepsze programy danego typu. Ten rok nie jest wyjątkiem – już 24 września w San Francisco odbędzie się spora impreza, na której prezentowane będą najlepsze gry indie 2016 roku.

Aby zaprezentować swoją grę na festiwalu, trzeba było wysłać zgłoszenie przez specjalny formularz. Nie wszystkie produkcje były jednak akceptowane, gdyż wcześniej Google opublikowało listę standardów, które dana gra musi spełniać. Dla przykładu – zaakceptowane zostały m.in. Roofbot czy A Matter of Murder.

tak

The Pancake of Heaven | Wikipedia CC BY-SA 4.0

Jeżeli jesteście zainteresowani festiwalem, to niestety będziecie musieli udać się do San Francisco, gdyż nie będzie on streamowany w Internecie. Warto wspomnieć, że jest on otwarty zarówno dla deweloperów, jak i dla publiki. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, abyście wzięli w nim udział.

Gry indie, które zostaną zaprezentowane na festiwalu:

Skomentuj ten post

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.