Organizujemy zbiórkę na utrzymanie strony + statystyki!

Android Bez Tajemnic nieprzerwanie dostarcza wam nowości, recenzji i poradników ze świata technologii mobilnych nieprzerwanie już od 608 dni. Od tamtej pory opublikowaliśmy już 379 postów, z których większość cieszyła się sporą popularnością. W tym momencie co miesiąc odwiedza nas aż kilkadziesiąt tysięcy osób, co według mnie jest liczbą niesamowitą – nigdy wcześniej nie pisaliśmy dla tak dużej ilości osób! Dlatego proszę, pomóżcie nam utrzymać Androida Bez Tajemnic – bez waszego wsparcia sobie nie poradzimy!

39f1975239f64c4abfaedbdab218b2ac

Niestety, utrzymywanie serwera i domeny oraz posiadanie certyfikatu HTTPS nie jest rzeczą tanią – większość środków na ten cel idzie z naszej kieszeni, a reklamy są w stanie pokryć jedynie 10% miesięcznego zapotrzebowania na środki. Chcemy jak najbardziej rozwijać Androida Bez Tajemnic, także tym razem wyjątkowo potrzebna nam jest wasza pomoc. Potrzebujemy 200 dolarów na kolejny rok. Dzięki tym środkom będziemy mogli wykupić 12 miesięcy zaawansowanego planu oferującego niesamowite możliwości edycji plików strony na serwerze (około 100 dolarów rocznie) oraz licencję na użycie lepszego motywu (kolejne 100 dolarów). Opłaty hostingowe pokryjemy z własnej kieszeni.

Mam nadzieję, że rozumiecie, po co organizujemy tę dobrowolną zbiórkę i nie macie nam tego za złe – uzbieralibyśmy tę kwotę szybko dodając na naszą stronę odpowiednio dużą ilość reklam, ale nie chcemy tego robić, bo szanujemy swoich użytkowników. Jeżeli bylibyście chętni do wsparcia naszej działalności, to będziecie mogli to zrobić za pomocą guzika, który znajdziecie poniżej. Dziękujemy!

Przekaż darowiznę

Skomentuj ten post

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.