LG G6 prawdopodobnie nie będzie obsługiwał modułów (mamy rendery urządzenia).

Minął już prawie rok od premiery LG G5, co oznacza, że już za kilkanaście tygodni będziemy mogli znaleźć jego następcę w sklepach. LG G6, bo o nim mowa, zaoferować ma kilka ciekawych rozwiązań, lecz wszystkiego dowiemy się dopiero w lutym. Dziś w sieci pojawiły się rendery tego modelu i muszę przyznać, że prezentuje się on naprawdę obiecująco – zresztą, zobaczcie sami.

Co możemy zobaczyć na renderach? Oprócz klawiszy głośności ujrzeć możemy skaner linii papilarnych z tyłu urządzenia (działa on także jako przycisk Power), a także podwójny aparat z lampą flash, głośniki u dołu urządzenia, port USB typu C i gniazdo minijack (nareszcie ktoś go nie porzucił!). Cały telefon zbudowany jest z czarnego, błyszczącego materiału (niestety aktualnie nie wiemy, czy jest to metal, czy może plastik).

Przecieki sugerują, że telefon wyposażony zostanie w 5.3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD i procesor Snapdragon 835. Wymiary smartfona prezentują się następująco: 148.8 x 72.3 x 8.3 mm (góra) / 8.0 mm (dół). Na renderach ewidentnie nie widać miejsca na moduły znane z G5 – czyżby LG miało porzucić ten, dość ciekawy, pomysł?