Współpraca

Dziękuję za zainteresowaniem Androidem Bez Tajemnic. Poniżej pokrótce przedstawię Ci, dlaczego warto zdecydować się na współpracę właśnie ze mną.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Serwis skupiający się na technologii mobilnej

browser-8.pngAndroid Bez Tajemnic to nowoczesna strona, na której znaleźć można najświeższe informacje na temat Androida, telefonów, najnowszych technologii, a także poradniki i recenzje.

Od 2015 roku

calendar-5.pngNieprzerwanie tworzę nowe treści od ponad roku. Artykuły staram się publikować codziennie.

Młodzi czytelnicy

user-4.pngWiększość czytelników Androida Bez Tajemnic to młodzi i ambitni ludzie, którzy są zainteresowani najnowszymi technologiami.

Ponad 40 tysięcy odwiedzin miesięcznie

file-2.pngNa moją stronę co miesiąc zagląda kilkadziesiąt tysięcy osób, które generują kilkadziesiąt tysięcy kliknięć. Liczba ta ciągle wzrasta – Android Bez Tajemnic nieustannie się rozwija. Moją stronę łącznie odwiedzono już ponad pół miliona razy!

Co oferuję? 

Profesjonalne artykuły

list-12.pngWszystkie artykuły pisane są przeze mnie zgodnie z Twoimi wytycznymi. Gotowy materiał przesyłam do Ciebie – dzięki temu możesz zdecydować, co muszę jeszcze poprawić.

Gwarancja zadowolenia

like-1.pngGwarantuję Ci, że będziesz zadowolony z mojej pracy. Masz pełny wgląd do napisanego przez mnie artykułu – w razie potrzeby będę modyfikował go tak długo, jak będzie to konieczne.

Pełna sprawność techniczna

server-7.pngAndroid Bez Tajemnic hostowany jest na serwerach firmy Automattic – twórców WordPressa. Serwery umiejscowione są na całym świecie, a są ich tysiące – gwarantuje to pełną sprawność i stabilność mojej strony.

Bezpieczeństwo i zaufanie

lock.pngWitryna Android Bez Tajemnic zarejestrowana jest przez amerykańską firmę Wild West Domains. Moja strona posiada aktywny certyfikat SSL wystawiony przez Let’s Encrypt Authority X3. Wszystko jest szyfrowane za pomocą 128-bitowego klucza – gwarantuje to pełne bezpieczeństwo użytkowników oraz Androida Bez Tajemnic.

Artykuły na czas

stopwatch-3.pngUdowodnię Ci, że warto mi zaufać – artykuły napisane przeze mnie zawsze będą gotowe na czas. Wystarczy, że podasz mi temat oraz ogólny zarys całego projektu, a ja jak najszybciej opiszę Ci wszystkie szczegóły oraz podam szacowany czas oczekiwania na artykuł. A to wszystko za darmo.

Kontakt ze mną

speech-bubble-3.pngDo twojej dyspozycji jestem dostępny niemal codziennie. Jeśli kiedykolwiek będziesz miał jakieś pytanie, sugestie lub uwagi na temat mojego projektu po prostu do mnie napisz. Odpiszę Ci tak szybko, jak będzie to możliwe i na pewno zastosuję się do tego, o co mnie poprosisz.

Artykuł w wielu miejscach

envelope.pngPublikacja artykułu w wielu miejscach gwarantuje, że będzie on dostępny dla jak najszerszego grona użytkowników. Pojawi się on na głównej stronie mojego serwisu, Facebooku, Twitterze oraz w aplikacji Squid.

Mobilna wersja

smartphone-3.pngRynek telefonów i tabletów prężnie się rozwija – szacuje się, że w 2017 roku sprzedany zostanie kolejny miliard urządzeń tego typu. Android Bez Tajemnic jest przystosowany do wyświetlania na wszystkich urządzeniach mobilnych oraz komputerach. Dzięki temu masz pewność, że bariera techniczna nie zatrzyma użytkowników przed zapoznaniem się z Twoim projektem.

Nowoczesny design

megaphone-1.pngWygląd twojego projektu jest tak samo ważny, jak jego treść. W obu przypadkach możesz być pewny, że nie zawiodę – Android Bez Tajemnic to nowoczesna strona działająca na WordPressie. Bez problemu dodam tu twoje zdjęcia i filmy. Dodatkowo oferuję możliwość użycia zaawansowanych opcji – wyświetlenia grafiki w pełnej szerokości strony lub dodania kodu HTML (nie wszystkie kombinacje są wspierane).

Optymalizacja SEO

graph-3.pngOferuję optymalizację twojego artykułu pod wybrane przez Ciebie słowa kluczowe. Umożliwi to lepsze pozycjonowanie przez przeglądarki oraz pozwoli na to, by Twój artykuł dotarł do jeszcze większej ilości osób. Co więcej, co jakiś czas mapa mojej witryny jest automatycznie wysyłana do najpopularniejszych wyszukiwarek.

Możliwości współpracy

Artykuły

newspaper.pngMożesz zamówić u mnie artykuł, który zostanie napisany przeze mnie i opublikowany na mojej stronie lub wysłany bezpośrednio do Ciebie. Posiadasz wgląd w mój szkic – dzięki temu możesz kontrolować, czy wszystko Ci się podoba.

Recenzje i testy

notepad-1.pngRecenzje to jedna z najważniejszych form reklamy w Internecie. Pozwalają użytkownikowi na poznanie opini testera o danym produkcie. Możesz wysłać mi produkt do testów – po ustalonym okresie na mojej stronie pojawi się rozbudowany artykuł, w którym omówię wszystkie najważniejsze cechy produktu, a na końcu wystawię mu ocenę. Zaznaczam jednak, że sam decyduję, jak wysoka ona będzie.

Konkursy

gift.pngOrganizacja konkursów to prosty sposób na uzyskanie sympatii użytkowników. W końcu kto nie lubi otrzymywać prezentów? Twój produkt (oczywiście związany z nowoczesną technologią) może stać się nagrodą w jednym z moich konkursów – to Ty decydujesz jakie zadania konkursowe zostaną przydzielone użytkownikom. Jeśli sobie życzysz, to mogę Ci w tym pomóc.

Coś nietypowego

idea.pngChciałbyś, aby twoja marka zaistniała w nietypowy sposób? Świetnie trafiłeś! Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną i opiszesz swój pomysł na współpracę, a na pewno się dogadamy. Warto czasem wykroczyć poza utarty szlak!

Skontakuj się ze mną

Jesteś już pewny, a może nie do końca przekonany? Nie martw się – rozwieję twoje wątpliwości. W obu przypadkach po prostu się ze mną skontaktuj. Możesz to zrobić za pomocą wiadomości e-mail wysłanej pod ten adres:

wspolpraca[@]androidbeztajemnic.com

Możesz także skontaktować się ze mną za pomocą poniższego formularza.

Ikony zostały zaprojektowane przez Freepik, a ich dystrybucją zajmuje się Flaticon.
Interaction Assets
Essential Collection

 

Zaprzyjaźnione strony:

logo1Najlepszy Ranking to portal z zestawieniami produktów w najlepszych cenach. Warto go odwiedzić przed zakupami.